کتاب چالش هسته‌ای

40,000 تومان
جلد اول از مجموعه کتب چالش هسته‌ای به قلم حجت الاسلام والمسلمین سید محمود نبویان. مجموعه پیش رو به قلم یکی از پژوهشگران و دبیر کمیسیون ویژه ی بررسی برجم در مجلس شورای اسلامی تدوین شده است و مباحثی از قبیل چیستی فناوری هسته ای؛ توضیح مفاهیم و اصطلاحاتی مثل چرخه ی سوخت هسته ای، غنی سازی اورانیوم، سانتریفیوژ، سو، و... به زبان ساده؛ حساسیت بیش از حد جامعه ی جهانی نسبت به فعالیت هسته ای و در نهایت ابعاد و سطوح مسائل هسته ای ایران را شامل میشود. به علاوه محقق با بازخوانی سیر مذاکره با غرب بر سر مسئله هسته ای، بدعهدی و پیمان شکنی غریبان را به تصویر میکشد و برای ترسیم مسیر درست و انقلابی مواجهه با آمریکا و قدرت های اروپایی گزیده‌ای از سخنان امام خمینی(ره) را نقل کرده است

کتاب برجام آینه عبرت

96,000 تومان
توافق برجام که در۲۳تیر ۱۳۹۴منعقد و در۲۶دی ۱۳۹۴اجرایی شده است.یکی از عبرت آمیزترین توافق های تاریخ سیاسی ایران است. برجام را دولت آقای روحانی با محوریت آقای دکتر محمدجواد ظریف با دنیای غرب،به ویژه آمریکا منعقد شده کرده است. لازم است با مروری اجمالی بر جزییات آن، حقایق این توافق برای ملت ایران آشکار گردد تا با دقت در اجزای این توافق و باعبرت گرفتن از آن، مسیری روشن برای آینده ترسیم شود.از این رو، در این نوشته برخی از نکات مهم توافق برجام را به صورت اجمالی برمی شمریم.

کتاب برجام به همراه دوره چالش هسته ای

216,000 تومان
توافق برجام که در۲۳تیر ۱۳۹۴منعقد و در۲۶دی ۱۳۹۴اجرایی شده است.یکی از عبرت آمیزترین توافق های تاریخ سیاسی ایران است. برجام را دولت آقای روحانی با محوریت آقای دکتر محمدجواد ظریف با دنیای غرب،به ویژه آمریکا منعقد شده کرده است. لازم است با مروری اجمالی بر جزییات آن، حقایق این توافق برای ملت ایران آشکار گردد تا با دقت در اجزای این توافق و باعبرت گرفتن از آن، مسیری روشن برای آینده ترسیم شود.از این رو، در این نوشته برخی از نکات مهم توافق برجام را به صورت اجمالی برمی شمریم.   «صنعت هسته‌ای یکی از مؤلّفه‌های اساسی و مهمّ اعتبار کشور و قوّت و قدرت کشور است. اگر شما ایران قوی میخواهید، هر کسی ایران را دوست دارد، هر کسی جمهوری اسلامی را دوست دارد، هر کسی ملّت را دوست دارد و قوّت این کشور را میطلبد، بایستی به این بخش از تلاش و فعّالیّت علمی و تحقیقاتی و صنعتی و کاری‌ای که اینجا انجام میگیرد اهمّیّت بدهد و برایش اعتبار قائل بشود. من میگویم علّت تمرکز دشمنان روی انرژی هسته‌ای هم همین است». بیانات مقام معظم رهبری در دیدار دانشمندان، متخصصان، کارشناسان و مسئولان صنعت هسته‌ای کشور 21/03/1402

مجموعه هشت جلدی منشور هویت

675,000 تومان
امام، به ‏عنوان‏ مرکز و نقطه ‏ی‏ ثقل‏ هویت‏ انقلاب،‏حوزه‏ وروحانيت ‏را‏ زنده ‏کرد ‏و ‏با‏خود ‏به ‏دوران ‏حضور ‏آورد.‏ اینک‏ حوزه ‏وروحانيت‏ نه به ‏عنوان‏ دشمنان‏ بالقوه‏ بلکه ‏به عنوان‏ دشمن‏ بالفعل، بزرگ‏ترین‏ مانع استعمار ‏ شد‏.لذا‏ساده‏ انگارانه ‏است‏ که‏ گمان ‏شود ‏اکنون،‏بر ‏شدت‏ دشمنی های ‏دیرینه ‏افزوده‏ نخواهد‏شد. ‏مهم‏ترین ‏حيله ‏و ‏ابزار‏دشمنی با ‏او ،‏از ‏بين ‏بردن‏ همان ‏عامل ‏قدرت ‏و ‏شخصيتی‏ بود ‏که ‏از ‏امام ‏و ‏مکتب ‏او ‏گرفته شده ‏بود.

هویت طلبگی (جلد هشتم مجموعه هشت جلدی منشور هویت)

80,000 تومان
محور اساسی و مرکزی حرکت و مهمترین عنصر حوزه وروحانیت طلبه است، پس طلبگی خود هویتی است که باید شناخت ، منشوری از این هویت با عنوان «هویت طلبگی » در جلد هشتم آمده است.

منشور حوزه و تبلیغ (جلد هفتم مجموعه هشت جلدی منشور هویت)

104,000 تومان
میبایست بار دیگر به تبلیغ نگریست و با نگاهی جامع درک درستی متناسببا نیازهای زمان و مکان که جلد هفتم منشور هویت را با عنوان «منشور حوزه و تبلیغ » تشکیل میدهد.

منشور حوزه و تحول (جلد ششم مجموعه هشت جلدی منشور هویت)

132,000 تومان
حوزه وروحانیت در صورتی میتوانند، آنگونه که باید همگام با انقلاب حرکت کند که بتواند این تحول محتوایی را در درون خویش محقق سازد که چگونگی آن در جلد ششم با عنوان «منشور حوزه و تحول» آمده است.

منشور حوزه و تمدن (جلد پنجم مجموعه هشت جلدی منشور هویت)

80,000 تومان
حوزه وروحانیت در نسبت با تمدن اسلامی چه جایگاهی دارد و چه وظایفی بر عهده اوست؟ در جلد پنجم با عنوان «منشور حوزه و تمدن » به این مسئله پرداخته میشود.

منشور حوزه و نظام (جلد چهارم مجموعه هشت جلدی منشور هویت)

120,000 تومان
اینکه حوزه و روحانیت پس از نسبت گیری با انقلاب اسلامی باید چگونه روابط خود را با نظام اسلامی تنظیم نمایند در جلد چهارم منشور هویت یعنی «منشور حوزه و نظام » آمده است.

منشور حوزه و سیاست (جلد سوم مجموعه هشت جلدی منشور هویت)

88,000 تومان
برای تبیین هویت انقلابی حوزه وروحانیت کلانترین مسئله، نسبت بین حوزه و انقلاب اسلامی است که در جلد سوم با عنوان «منشور حوزه و انقلاب » بدان پرداخته شده است.

منشور دین و سیاست (جلد دوم مجموعه هشت جلدی منشور هویت)

73,600 تومان
در جلد دوم روح اصلی منشور روحانیت یعنی عینیت دین و سیاست که عبارت است از نقطه کانونی مکتب امام با عنوان «منشور دین و سیاست » موردتوجه قرارگرفته است.

منشور روحانیت (جلد اول مجموعه هشت جلدی منشور هویت)

120,000 تومان
جلد یک، « منشور روحانیت » بعنوان پایه اصلی قرارگرفته است و بعد بیانات امام خامنه ای در لزوم حرکت حوزه وروحانیت برمدار منشور روحانیت آمده است.